KONTAKTY

Těhotenská móda U Kohouta
tel: +420 603 848 024
napište nám

NOVINKY

arr3Sleva na kočárky -10%Slevu -10% nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami - vztahuje se pouze na kočárky!Pro uplatnění... arr3Výprodej těhotenské módy 30-50% na naší prodejně!Navštivte naši prodejnu! Nové kolekce zboží - nově v nabídce - dětský outlet.  ...

Kosmetika TianDe
Jaká je kosmetika TianDe?


Tiande kosmetika je unikátní především:

 • Skvělým složením výrobků - podle starých přírodních receptur z Tibetu, Altaje, Číny , avšak kosmetika je zpracovávána pomocí nejnovějších technologií /nanokosmetika/
 • Svou účinností - to znamená množstvím obsažených účinných látek v přípravcích / běžně v produktech najdete něco kolem 2% účinné látky, tady se pohybujeme kolem 20% !
 • Svými produkty - prakticky řeší každý stav pleti, problémy s kůží, problémy s vlasy apod. na který má účinný přípravek a tyto problémy velice rychle a účinně odstraňuje.
 • Spokojeností zákazníků
 • Svou cenou - produkty jsou cenově dostupné široké škále zákaznic - od základních přípravků až po speciální kosmetické přípravky, které jsou cenově nesrovnatelné v porovnání se stejně kvalitními výrobky jiných značek...
 • A nepochybně také svými obaly a vzhledem výrobků - jsme ženy a líbí se nám i krásný obal.


Ruská kosmetika TianDe je vyráběná podle čínské medicíny

Společnost TianDe představuje unikátní kolekci produktů vyráběných tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Vyzkoušejte tianDe a budete mile překvapeni, nejen kvalitou, léčivými účinky, ale i příznivou cenou.

Kosmetika tianDe je dostupná všem - tak proč si nedopřát "nebeskou dokonalost".


Přírodní složky:

 • ingredience z léčivých rostlin ( ženšen. zázvor, lotos, laminaria atd...)
 • éterické oleje (ylang ylang, jasmín rozmarýn, mandle atd...)
 • unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen atd...)
 • minerály (perly, zlato, stříbro, křemík atd...)


Kosmetické programy:

 • péče o vlasy, tělo a pleť
 • obličejové masky
 • anti age produkty
 • péče o rty
 • péče o ústní hygienu
 • program proti celulitidě
 • speciální kosmetika pro muže
 • produkty pro ženskou hygienu
 • parfémy
 • dekorativní kosmetika


Zdravotní programy:

 • fytočaje, proti parazitum, buněčná obnova těla
 • antialergický program
 • podpora imunitního systému
 • podpora vnítřních orgánu a střev
 • podpora oběhového systému
 • a další se stále připravují


V případě zájmu získání nákupů za VIP ceny včetně všech výhod a dárků 
za nákupy nebo partnerství v tiaDe, neváhejte kontaktovat svého poradce:


Denisa Kohoutová, tel: 731418913, email: denisa.kohoutova@volny.cz 

ISA a Certifikáty

Tato kosmetika získala certifikát ISO 9001-2000

Konzervanty chrání kosmetiku před houbami, plísněmi a bakteriemi. Nejnebezpečnější pro zdravého člověka je akterie Escherichia coli. Pro bezpečnou ochranu kosmetiky před bakteriemi, viry a houbami musí být v kosmetice konzervanty. Bez nich by nevydržel žádný krém. Mikroorganizmy velmi snižují kvalitu kosmetiky. Tyto mohou uškodit naší pokožce nebo dokonce i našemu zdraví.

Naše kosmetika byla zkoumána u Národního výboru pro bezpečnost kosmetiky, kde získala oznámení a certifikaci – zdraví. Všechny tyto dokumenty svědčí o tom, že kosmetika tianDe je opravdu bezpečná pro zdraví a pokožku člověka.

Potvrzujeme, že kosmetika tianDe není karcinogenní a není v rozporu s endokrinním systémem těla.

PARABENY – není nic jiného než estery.

Estery kyseliny karboxylové jsou hojně zastoupeny v přírodě, jsou obsaženy v tuku zvířat a vosku a éterických olejích rostlin.Účinky esterů v kosmetikách mají vlastnosti bakteriální a fungicidní. Ničí taky plísně. Ty, které se používají v kosmetice tianDe, jsou to parabeny přírodní, získávané z rostlin jako jsou maliny, ostružiny a bylinky z Tibetu. Užití 25% parabenu v kosmetice v porovnání s ostatními složkami i tak tuto kosmetiku lze považovat za zdraví bezpečnou. Bezpečnostní normy vyžadují použit&iacute ; 8%. V souvislosti s kosmetikou tianDe jsou ostatní lhostejní ke zdraví. Parabeny jsou opravdu bezpečné a mnohokrát je potvrzeno, že nejlépe fungují ve skupině konzervantů v kosmetice.

SILIKONY – organické sloučeniny založené na bázi křemíku, na kůži vytvoří povlak, který zabraňuje její vysýchání, hydratuje, změkčuje a nezpůsobuje alergie. Nehromadí se v těle. Velmi snadno oxidují a rozkládajíc se. Silikony používané při výrobě produktů tianDe jsou rozpustné ve vodě. V souvislosti s t&iacut e;mto ne mají vedlejší účinky a jsou neutrální k pokožce. Jsou vhodné pro použití v těchto kosmetických přípravcích – mycí gely, šampony a kondicionéry. Vyskytují se v substrátu a v barevné kosmetice, vody po holení pro muže.

Nenechává silnou vrstvu na pokožce ani vlasech.

ORGANICKÝ KŘEMÍK – je široce používán v kosmetice tianDe jako přírodní konzervant, má vliv na kvalitu vlasů a nehtů.

GLYCERÍN – cukr alkohol v kosmetice tianDe se používá pouze jako výsledek abstrakce rostlinných tuků. Je rozpustný ve vodě a má činek udržování vlhkosti.

SLS – je to prostředek, který se používá k výrobě produktů k mytí těla a vlasů. Slouží k výrobě pěny. Je to sůl kyseliny sírové s dodatkem mastného alkoholu. SLS v kosmetice tianDe má přírodní původ., Nehromadí se v organizmu, rychle se oplachuje a neproniká do pokožky.

MINERÁLNÍ OLEJ – je to tekutý parafín. V kosmetice se používá v jeho co nejvíce čisté formě. Není v rozporu s názory na akné, nezpůsobuje pupínky a kožní nečistoty. Hydratuje a chrání pokožku před vysušením.

VODA – kvalita vody užívané ve výrobě kosmetiky dodává na jakosti a trvanlivosti. Nízká kvalita vody používaná při výrobě kosmetiky může být medium pro mikrobakterie. V kosmetice tianDe jsou použity tři druhy vody:

Voda pramenitá z horkých pramenů – vysoce mineralizovaná

Mořská voda
Strukturovaná voda
 – molekuly vody strukturované, čímž se lépe zadržuje v organizmu, má vlastnost dodávat energii v době pronikání do organizmu. Tudíž kvalita vody na významnou roli při určování kvality krémů.

Dále několik jiných konzervantů používaných v kosmetice tianDe:

JOJOBA – přírodní tekutý vosk, je velmi odolný vůči teplotě a prodlužuje trvanlivost kosmetiky.

PERLA – přírodní polysacharid, pohlcuje UV záření, působí antibakteriálně .

ALOE – polysacharid, který ovlivňuje syntézu kolagenu.

ECHINACEA – má také účinek antibakteriální i antivirusový. Protože jeho složka je velmi aktivní, jeho účinná látka může způsobit podráždění.

BIOZLATO

KOLOIDNÍ STŘIBRO

KYSELINA MLÉČNÁ

KYSELINA JABLEČNÁ

KYSELINA VINNÁ

KYSELINA BENZOOVÁ – získávána z rostlin jako je ostružina nebo houby.

VČELÍ VOSK – obsažen v soli medovo-broskvové.

ÉTERICKÉ OLEJE – ničí plísně a houby.

FENOLY – mají vliv na prodloužení trvanlivosti kosmetiky. V tianDe se používají ze zeleného čaje, levandule, oliv, skořice nebo karafiátů.

24 KARÁTOVÉ ZLATO – má antibakteriální a antivirusový účinek.

KAPSAICIN – chrání před bakteriemi. Je používán v produktech z chilli. Je zajímavé dodat, že kapsaicin je užitečný při boji s rakovinou.
MzMwZG