KONTAKTY

Těhotenská móda U Kohouta
tel: +420 603 848 024
napište nám

NOVINKY

arr3Sleva na kočárky -10%Slevu -10% nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami - vztahuje se pouze na kočárky!Pro uplatnění... arr3Výprodej těhotenské módy 30-50% na naší prodejně!Navštivte naši prodejnu! Nové kolekce zboží - nově v nabídce - dětský outlet.  ...

» Blog Tiande
Blog TianDe

 

Tato kosmetika získala certifikát ISO 9001-2000

Konzervanty chrání kosmetiku před houbami, plísněmi a bakteriemi. Nejnebezpečnější pro zdravého člověka je akterie Escherichia coli. Pro bezpečnou ochranu kosmetiky před bakteriemi, viry a houbami musí být v kosmetice konzervanty. Bez nich by nevydržel žádný krém. Mikroorganizmy velmi snižují kvalitu kosmetiky. Tyto mohou uškodit naší pokožce nebo dokonce i našemu zdraví.

Naše kosmetika byla zkoumána u Národního výboru pro bezpečnost kosmetiky, kde získala oznámení a certifikaci – zdraví. Všechny tyto dokumenty svědčí o tom, že kosmetika tianDe je opravdu bezpečná pro zdraví a pokožku člověka.

Potvrzujeme, že kosmetika tianDe není karcinogenní a není v rozporu s endokrinním systémem těla.

PARABENY – není nic jiného než estery.

Estery kyseliny karboxylové jsou hojně zastoupeny v přírodě, jsou obsaženy v tuku zvířat a vosku a éterických olejích rostlin.Účinky esterů v kosmetikách mají vlastnosti bakteriální a fungicidní. Ničí taky plísně. Ty, které se používají v kosmetice tianDe, jsou to parabeny přírodní, získávané z rostlin jako jsou maliny, ostružiny a bylinky z Tibetu. Užití 25% parabenu v kosmetice v porovnání s ostatními složkami i tak tuto kosmetiku lze považovat za zdraví bezpečnou. Bezpečnostní normy vyžadují použit&iacute ; 8%. V souvislosti s kosmetikou tianDe jsou ostatní lhostejní ke zdraví. Parabeny jsou opravdu bezpečné a mnohokrát je potvrzeno, že nejlépe fungují ve skupině konzervantů v kosmetice.

SILIKONY – organické sloučeniny založené na bázi křemíku, na kůži vytvoří povlak, který zabraňuje její vysýchání, hydratuje, změkčuje a nezpůsobuje alergie. Nehromadí se v těle. Velmi snadno oxidují a rozkládajíc se. Silikony používané při výrobě produktů tianDe jsou rozpustné ve vodě. V souvislosti s t&iacut e;mto ne mají vedlejší účinky a jsou neutrální k pokožce. Jsou vhodné pro použití v těchto kosmetických přípravcích – mycí gely, šampony a kondicionéry. Vyskytují se v substrátu a v barevné kosmetice, vody po holení pro muže.

Nenechává silnou vrstvu na pokožce ani vlasech.

ORGANICKÝ KŘEMÍK – je široce používán v kosmetice tianDe jako přírodní konzervant, má vliv na kvalitu vlasů a nehtů.

GLYCERÍN – cukr alkohol v kosmetice tianDe se používá pouze jako výsledek abstrakce rostlinných tuků. Je rozpustný ve vodě a má činek udržování vlhkosti.

SLS – je to prostředek, který se používá k výrobě produktů k mytí těla a vlasů. Slouží k výrobě pěny. Je to sůl kyseliny sírové s dodatkem mastného alkoholu. SLS v kosmetice tianDe má přírodní původ., Nehromadí se v organizmu, rychle se oplachuje a neproniká do pokožky.

MINERÁLNÍ OLEJ – je to tekutý parafín. V kosmetice se používá v jeho co nejvíce čisté formě. Není v rozporu s názory na akné, nezpůsobuje pupínky a kožní nečistoty. Hydratuje a chrání pokožku před vysušením.

VODA – kvalita vody užívané ve výrobě kosmetiky dodává na jakosti a trvanlivosti. Nízká kvalita vody používaná při výrobě kosmetiky může být medium pro mikrobakterie. V kosmetice tianDe jsou použity tři druhy vody:

Voda pramenitá z horkých pramenů – vysoce mineralizovaná

Mořská voda
Strukturovaná voda
 – molekuly vody strukturované, čímž se lépe zadržuje v organizmu, má vlastnost dodávat energii v době pronikání do organizmu. Tudíž kvalita vody na významnou roli při určování kvality krémů.

Dále několik jiných konzervantů používaných v kosmetice tianDe:

JOJOBA – přírodní tekutý vosk, je velmi odolný vůči teplotě a prodlužuje trvanlivost kosmetiky.

PERLA – přírodní polysacharid, pohlcuje UV záření, působí antibakteriálně .

ALOE – polysacharid, který ovlivňuje syntézu kolagenu.

ECHINACEA – má také účinek antibakteriální i antivirusový. Protože jeho složka je velmi aktivní, jeho účinná látka může způsobit podráždění.

BIOZLATO

KOLOIDNÍ STŘIBRO

KYSELINA MLÉČNÁ

KYSELINA JABLEČNÁ

KYSELINA VINNÁ

KYSELINA BENZOOVÁ – získávána z rostlin jako je ostružina nebo houby.

VČELÍ VOSK – obsažen v soli medovo-broskvové.

ÉTERICKÉ OLEJE – ničí plísně a houby.

FENOLY – mají vliv na prodloužení trvanlivosti kosmetiky. V tianDe se používají ze zeleného čaje, levandule, oliv, skořice nebo karafiátů.

24 KARÁTOVÉ ZLATO – má antibakteriální a antivirusový účinek.

KAPSAICIN – chrání před bakteriemi. Je používán v produktech z chilli. Je zajímavé dodat, že kapsaicin je užitečný při boji s rakovinou.
NTM5NTI